Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY MAJSTRAMI KRAJA
Pondelok, 18 Apríl 2016 13:57

ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY MAJSTRAMI KRAJA

Vo štvrtok 14.apríla sa žiaci Spojenej školy zúčastnili ako víťazi obvodného a regionálneho kola krajského kola vo volejbale v Starej Ľubovni. Na krajskom kole sa predstavili štyria víťazi regionálnych kôl.


V úvodných dvoch zápasoch si naši chlapci poradili s družstvami Popradu a Humenného zhodne 2:0.

V poslednom, prakticky finálovom zápase sme sa stretli s domácim družstvom Starej Ľubovne. Bol to vyrovnaný a nesmierne napínavý zápas, v ktorom sme od úvodnej lopty mali dvoj až trojbodový náskok o ktorý sme po vlastných nevynútených chybách prišli. V prvom sete sme koncovku zvládli a zvíťazili sme v ňom 30:28. V druhom sete sa situácia opakovala,  opäť sme mali navrch až do stavu 24:21. Potom sme z nepochopiteľných príčin poľavili a napokon sme prehrali 28:30.

V napínavom tajbrejku sme mali viac šťastia, súper nedokázal využiť výhodu mečbolu za stavu 15:14, pokazil podanie, čo sme dokonale využili a zvíťazili sme 17:15.

Týmto víťazstvom sme si vybojovali postup na majstrovstvá SR, ktoré sa uskutočnia 3. – 4. Mája 2016 v Detve.

Výsledky:

Spojená škola Svidník – Poprad             2:0 (16,9)

Spojená škola Svidník – Humenné        2:0 (19,18)

Spojená škola Svidník – Stará Ľubovňa  2:1 (28, -28, 15)

Zostava Spojenej školy: Ščerba Michal, 3.HB, Cuprišin Damián, 3.A, Markovič Sebastián, 1.A, Majcher Ján, 4.A, Margicin Matúš, 4.A, Koreň Norbert, 4.A, Piňko Richard, 3.A, Mikitka Adrián, 1. HA, Blanár Maroš, II. HA, Smolej Lukáš, II.A, Barvirčák Adam, II.A, Olejárnik Mário, I.A, tréner Mgr. R. Franko, as. trénera Mgr. R. Paňko.

-rf-

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist