Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


MLADÝ ÚČTOVNÍK 2016
Utorok, 19 Apríl 2016 09:05

MLADÝ ÚČTOVNÍK 2016

Slovenská komora certifikovaných účtovníkov a spoločnosť KROS, a.s. už 19-krát usporiadali súťaž pre študentov stredných škôl v účtovníctve – Olympiáda Mladý účtovník 2016. Do regionálneho kola 31.03.2016 za Prešovský a Košický kraj sa zapojili aj študenti našej školy z obchodnej akadémie: Patrik Hnát 4.A (4. miesto) a Jaroslav Liga 3.A (14. miesto).


Olympiáda Mladý účtovník prebieha na účtovnom softvéri OMEGA, ktorý vyvíja spoločnosť KROS, a.s. Žilina. Patrik Hnát, tiež úspešný riešiteľ z minulého roka, postúpil medzi 15 najlepších mladých účtovníkov na celoslovenské kolo, ktoré sa uskutoční 28.04.2016 v Žiline.

Ing. Jana Drábová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist