Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV
Utorok, 26 Apríl 2016 06:58

ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV

21. apríla 2016 sme sa tešili z úspechov našich žiačok, ktoré nás reprezentovali v okresnej súťaži v prednese poézie, prózy a vo vlastnej tvorbe v rusínskom jazyku.

 

Školu reprezentovali: Iveta Jurková, 5.AZ, Laura Hibeľová, 6.AZ a Slavka Krempaská, 9.AZ. V 2. kategórii v próze si Laura Hibeľová vybojovala 1. miesto s postupom na celoslovenské kolo, 3. miesto v poézii získala Iveta Jurková. Vo vlastnej tvorbe v 3. kategórii 1. miesto obsadila Slavka Krempaská  s postupom do celoslovenskej súťaže. V júni sa víťazky súťaže  predstavia na doskách Divadla A. Duchnoviča v Prešove. K dosiahnutým úspechom srdečne blahoželáme.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist