Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV
Utorok, 26 Apríl 2016 07:02

ŽIAČKY SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÉ V SÚŤAŽI DUCHNOVIČOV PREŠOV

21. apríla 2016 sme sa tešili z úspechov našich žiačok, ktoré nás reprezentovali v okresnej súťaži v prednese poézie, prózy a vo vlastnej tvorbe v rusínskom jazyku.

 

Školu reprezentovali: Iveta Jurková, 5.AZ, Laura Hibeľová, 6.AZ a Slavka Krempaská, 9.AZ. V 2. kategórii v próze si Laura Hibeľová vybojovala 1. miesto s postupom na celoslovenské kolo, 3. miesto v poézii získala Iveta Jurková. Vo vlastnej tvorbe v 3. kategórii 1. miesto obsadila Slavka Krempaská  s postupom do celoslovenskej súťaže. V júni sa víťazky súťaže  predstavia na doskách Divadla A. Duchnoviča v Prešove. K dosiahnutým úspechom srdečne blahoželáme.

Mgr. Anna Lažová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist