Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


NIE SME ĽAHOSTAJNÍ K PRÍRODE ANI K HISTÓRII
Utorok, 26 Apríl 2016 14:34

NIE SME ĽAHOSTAJNÍ K PRÍRODE ANI K HISTÓRII

Deň Zeme, ktorý sme oslávili 22.4.2016, bol výbornou príležitosťou, aby žiaci a učitelia Spojenej školy vo Svidníku ukázali svoj vzťah nielen k prírode, ale aj k histórii. V tento deň  sme sa vybrali na Zborovský hrad na Makovickú horu.

Okrem prehliadky hradu so zaujímavým výkladom  sme mali však  aj iný cieľ, a to vyniesť aspoň dve vedrá piesku spred hlavnej brány na Horný hrad. Mnohí  nezostali len pri dvoch vedrách, ale cestu spred hlavnej brány na Horný hrad merali až sedemkrát.

Aj takým spôsobom sme sa pridali k dobrovoľníkom, ktorí chcú prispieť  a pomôcť zachrániť hrad. Výstup i zostup zvládol každý s úsmevom a hlavne s pocitom aktívneho využitia Dňa Zeme a nabratím nových síl do posledného štvrťroka  školského roka.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist