Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


MLADÝ ÚČTOVNÍK 2016
Štvrtok, 05 Máj 2016 06:55

MLADÝ ÚČTOVNÍK 2016

Slovenská komora certifikovaných účtovníkov a spoločnosť KROS, a.s. už 19-krát usporiadali prestížnu súťaž pre študentov stredných škôl v účtovníctve – Olympiáda Mladý účtovník 2016. Olympiáda prebieha na účtovnom softvéri OMEGA, ktorý vyvíja spoločnosť KROS, a.s. Žilina a rieši sa súvislý príklad v podvojnom účtovníctve až po výpočet dane a účtovnú závierku.


Do regionálneho kola 31.03.2016 za Prešovský a Košický kraj sa zapojili aj študenti Spojenej školy vo Svidníku z obchodnej akadémie: Patrik Hnát 4.A (4. miesto) a Jaroslav Liga 3.A (14. miesto) pod odborných vedením Ing. Jany Drábovej.

Po troch regionálnych kolách, ktoré sa konali v Bratislave, Žiline a Košiciach, 15 najlepších študentov postúpilo na celoštátne kolo, ktoré sa konalo 28.04.2016 v Žiline.

Patrik Hnát, tiež úspešný riešiteľ z minulého roka, sa umiestnil na 4.mieste a zaradil sa medzi 15 TOP Mladých účtovníkov na Slovensku v oblasti účtovníctva a daňovníctva. Získal finančnú odmenu od SKCÚ a vecnú cenu od spoločnosti KROS, a.s. Žilina.

Spojená škola, Obchodná akadémia vo Svidníku patrí medzi TOP 10 obchodných akadémií na Slovensku a  3 najlepšie obchodné akadémie v Prešovskom kraji v oblasti účtovníctva a daňovníctva.

Jana Drábová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist