Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 6. Máj 2021

Dnes má meniny Hermína
Zajtra má meniny Monika

Kde nás najdete


DEŇ ZEME 2016
Pondelok, 09 Máj 2016 12:38

DEŇ ZEME 2016

Spojená škola si podobne ako po minulé roky aj tento pripomenula Deň Zeme. Na piatok 22. 4. si žiaci spolu s učiteľmi naplánovali množstvo užitočných aktivít. Jednou z nich bola dobrovoľnícka pomoc pri obnove lesoparku Dukla.

Do tejto akcie sa zapojili  prváci z Hotelovej akadémie.  Vybrali sa v tento deň spolu s učiteľom Ing. Milanom Tchirom do lesoparku Dukla pri letisku, aby pomohli vyčistiť a obnoviť prírodný priestor, ktorý po rokoch môže slúžiť svojmu účelu. S obnovou lesoparku sa žiaci pridali k OZ ROKA a k organizácii Dukla destination, ktoré to zastrešujú a majú v pláne v tomto priestore vytvoriť priestor pre oddych a tak isto aj náučný chodník. Tento má návštevníkom ukázať, aké bohatstvo vo forme rastlín a živočíchov sa v tomto lesoparku nachádza.  Príjemný deň strávený prospešnou aktivitou žiaci zavŕšili opekačkou.

Kolégium Zelenej Spojenej školy

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist