Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


OPÄŤ SME SÚŤAŽILI
Pondelok, 16 Máj 2016 06:59

OPÄŤ SME SÚŤAŽILI

Súťaž prvej pomoci je jednou z  hlavných aktivít v oblasti prvej pomoci. Žiaci základných škôl a študenti stredných škôl, ktorí počas školského roka navštevujú krúžky prvej pomoci, si každý rok majú možnosť porovnať svoje vedomosti a zručnosti v prvej pomoci.

 

 


Územnej súťaží Družstiev mladých zdravotníkov I. a II. stupňa základných škôl a Družstiev prvej pomoci (stredné školy) SČK  sa každoročne zúčastňujú i naši žiaci zo Spojenej školy.Tohto roku sa súťaž uskutočnila 10. mája 2016,na pešej zóne vo Svidníku. Bojovli naše dve družstvá II. stupňa. Družstvo B v zložení: Sidónia Zásadová, Gabriela Krempaská, Diana Jancurová, Kristína Drotárová, Simona Siroková, obsadili pekné druhé miesto. Družstvo A : Veronika Jurečková , Alexandra Jacurová, Lívia Špiková, Klaudia Stešková, Adrián Hoško získali piate miesto.

Všetci žiaci podali výborné výkony a preukázali, že im nechýba odvaha  a hlavne chuť pomáhať druhým. Riadia sa heslom,že „Prvá pomoc je pre každého a všade.“

Ing. Ľudmila Michalovčíková

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist