Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


KRÚŽOK CENTRÁČIK OCENENÝ V EURÓPE V ŠKOLE
Utorok, 24 Máj 2016 07:56

KRÚŽOK CENTRÁČIK OCENENÝ V EURÓPE V ŠKOLE

EURÓPA V ŠKOLE je medzinárodný projekt, ktorého gestormi sú medzinárodné organizácie: Rada Európy, Európsky parlament a Komisia Európskej únie. V Slovenskej republike projekt prebieha nepretržite 24 rokov za stálej podpory Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky.

  

Práve projekt EURÓPA V ŠKOLE je jednou zo súťaží, do ktorej sa žiaci Spojenej školy zapájajú pravidelne a veľmi často si odnesú víťazné ocenenia nielen z okresnej, ale aj z celoslovenskej časti tejto súťaže. Ani tento rok to nebolo inak. Literárny krúžok Centráčik zabodoval mimoriadnym číslom časopisu Ži/ť/ v mieri a stal sa víťazom v 3. vekovej kategórii - kolektívna práca.

Tohto roku sa do celoslovenskej súťaže Európa v škole zapojilo 402 škôl všetkých typov. O to nás viac teší, že práca literárneho krúžku Centráčik bola medzi ocenenými. Potešilo aj hodnotenie poroty, ktorá ocenila práce živé, svojsky spracované, s kreatívnym prístupom k téme, v mimoriadnej variabilite stvárnenia, s originálnymi štylistickými prostriedkami. Sme radi, že  medzi takéto práce patril aj náš Centráčik.

Pripravovala: Mgr. Anna Lažová, vedúca krúžku

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist