Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


MEDOVÝ DEŇ – SÚŤAŽ V ZDOBENÍ PERNÍKOV
Streda, 25 Máj 2016 12:20

MEDOVÝ DEŇ – SÚŤAŽ V ZDOBENÍ PERNÍKOV

Dňa 20. mája organizovalo Podduklianske osvetové stredisko vo Svidníku  Medový deň, ktorého súčasťou bola aj súťaž v zdobení perníkov. Úlohou súťažiacich bolo vyzdobiť aspoň desať perníkov podľa vlastnej fantázie.

Tejto kreatívnej súťaže sa zúčastnili aj žiačky druhého ročníka Spojenej školy, Hotelovej akadémie vo Svidníku. Súťažné družstvo tvorili žiačky Dominika Bačišinová a Blanka Šaková z II. HA. Súťažiace  svoju predstavivosť vo vymýšľaní motívov a zručnosť pri zdobení perníkov dotiahli do víťazného konca. Vo svojej kategórii sa umiestnili na 1. mieste.

Mgr. Ľubomíra Kseničová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist