Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Utorok, 18. Máj 2021

Dnes má meniny Viola
Zajtra má meniny Gertrúda

Kde nás najdete


VOĽNÝ DEŇ...?
Pondelok, 30 Máj 2016 07:07

VOĽNÝ DEŇ...?

Keď sa naši maturanti potili posledný deň pred maturitným stolom, my sme sa v rámci predmetu cestovný ruch regiónu rozhodli vo štvrtok 26. mája spoznávať našu históriu.


Je pravdou, že aj keď sme spod Dukly, niektoré naše pamiatky, ktoré obdivujú cudzinci, poznáme iba z obrázkov. Máj nie je len mesiac lásky, ale pripomíname si aj za čo bojovali naši dedovia a pradedovia. Pomník padlým vojakom a vojenská technika zaujali nielen nás, ale stretli sme tu aj malých obdivovateľov zo Stropkova, s ktorými sme si dali spoločné foto. Skanzen sme si tiež poriadne prevetrali a posedeli v starej škole.  A aj vďaka počasiu bol to vydarený deň.

Svidník, 26. máj 2016

2. A, OA

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist