Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


SLÁVNOSTNÉ ODOVZDÁVANIE MATURITNÝCH VYSVEDČENÍ ABSOLVENTOM SPOJENEJ ŠKOLY VO SVIDNÍKU
Štvrtok, 02 Jún 2016 07:09

SLÁVNOSTNÉ ODOVZDÁVANIE  MATURITNÝCH VYSVEDČENÍ ABSOLVENTOM SPOJENEJ ŠKOLY VO SVIDNÍKU

„Domov kráča trieda Čas vážnych úsmevov

Domov kráča trieda O chvíľu nie sme ňou...“

Týmito slovami Kamila Peteraja sa začala slávnosť odovzdávania maturitných vysvedčení absolventom odborov obchodnej a hotelovej akadémie Spojenej školy vo Svidníku.

Po predchádzajúcom týždni, počas ktorého museli maturanti preukázať svoje vedomosti, schopnosti a zručnosti, ktoré získali štúdiom na našej škole, sa v pondelok 30. mája všetci zišli na slávnostnom ukončení štúdia v Dome kultúry vo Svidníku. Po odznení študentskej hymny Gaudeamus a krátkej obrazovej rekapitulácii ich pôsobenia na škole si z rúk riaditeľky školy a triednych učiteľov prevzalo maturitné vysvedčenia 74 úspešných absolventov. Mnohí z nich si prevzali aj ďakovný list za reprezentáciu školy, za prácu v projektoch, za umiestnenia v celoslovenských a medzinárodných odborných súťažiach, za stredoškolskú odbornú činnosť, za prácu v žiackej rade, za reprezentáciu školy v športe či niekoľkonásobné darcovstvo krvi.

Želáme im šťastné vykročenie do ďalšieho života a veríme, že na roky strávené na Spojenej škole budú spomínať len v dobrom.

Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist