Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 22. September 2021

Dnes má meniny Móric
Zajtra má meniny Zdenka

Kde nás najdete


VYSADENIE STROMČEKOV V AREÁLI TELOCVIČNE V PRÍRODE NA SPOJENEJ ŠKOLE
Štvrtok, 02 Jún 2016 13:22

VYSADENIE STROMČEKOV V AREÁLI TELOCVIČNE V PRÍRODE NA SPOJENEJ ŠKOLE

Škola  je miestom, kde žiaci získavajú vedomosti, no mala by byť aj miestom, kde sa žiaci cítia príjemne.

Benefitom každej školy je, keď  vie svojim žiakom ponúknuť možnosť a priestor venovať sa svojim záľubám a zabávať sa. Na Spojenej škole majú žiaci vytvorené výborné podmienky nie len na vzdelávanie, ale aj na oddych  od učenia.  Počas voľných chvíľ môžu   načerpať nové sily v unikátnej  telocvični v prírode. Túto žiaci využívajú nie len na  hodinách telesnej výchovy, ale aj na oddych počas voľných hodín a žiačikovia v školskom klube na hranie sa. Ale čosi tomu priestoru chýbalo. Preto sme sa rozhodli zveľadiť tento už bez tak pekný priestor novými stromčekmi. Spolu sme vysadili 6 stromov, z toho 4 javory a 2 lipy. Aj touto cestou sa chceme sa poďakovať pánovi Ing. Tomášovi Kromkovi, poskytol sponzorskú pomoc pri ich zakúpení. Tešíme sa, že o pár rokov budeme pod nimi môcť nájsť tieň v letných horúcich dňoch.

Ing. Milan Tchir

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist