Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


UMIESTNENIE V TOP 10 V SÚŤAŽI RECYKLUJ A VYHRAJ
Streda, 08 Jún 2016 08:43

UMIESTNENIE  V TOP 10 V SÚŤAŽI RECYKLUJ A VYHRAJ

Firmu Milk-Agro dobre poznajú hlavne tí, ktorí majú radi kvalitné slovenské mliečne výrobky. Práve táto firma usporiadala už 13. ročník súťaže v znamení hesla „RECYKLUJ A VYHRAJ“.

 

Hlavnou myšlienkou  úspešného celoslovenského  projektu bola recyklácia hliníkových obalov z  mliečnych výrobkov SABI. Spojená  škola, ZŠ, bola zaregistrovaná v kategórii od 151 do 350 žiakov.Žiaci a zamestnanci školy za výraznej pomoci rodičov zbierali hliníkové viečka SABI od jogurtov, smotany, acidofilného mlieka...  Nie je to veru  jednoduché, pretože sú ľahké . Za niekoľko rokov sa nám podarilo nazbierať celkové množstvo 27 kg.V tomto školskom roku sme sa prebojovali do výhernej desiatky. Odmenou pre školu bola 200 eurová poukážka na nákup školských potrieb a pomôcok. Žiaci, ktorí sa zapojili do zberu, získali tričko s logom SABI. Najlepšia zberačka, Dianka Feckaninová z 5.AZ, sa potešila atraktívnej cene - tabletu. Tri rodiny žiakov,  a to rodina Pásztorová, Hajduková a Špiková získala poukážku na nákup tovaru v hodnote 10 €.Súťaž  pokračuje, preto sa chuťou pusťme do jedenia mliečnych výrobkov. Každý, kto kupuje mliečne výrobky značky SABI, hliníkové viečka neodhadzuje, ale ich čisté prinesie do školy.

koordinátor Valentina Brudňaková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist