Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 25. Október 2021

Dnes má meniny Aurel
Zajtra má meniny Demeter

Kde nás najdete


SÚŤAŽ ANGLIČTINÁR ROKA 2015/2016
Štvrtok, 16 Jún 2016 13:35

SÚŤAŽ ANGLIČTINÁR ROKA 2015/2016

Dňa 27. januára 2016 sa  naši najlepší angličtinári Spojenej školy z  IV. A, IV. HA, II. A a III. A triedy zapojili do medzinárodnej súťaže Angličtinár roka 2015/2016.

Cieľom súťaže bolo motivovať študentov k štúdiu anglického jazyka a tých najlepších odmeniť za ich vedomosti. Súťaž umožnila študentom porovnať ich jazykovú úroveň s rovesníkmi na Slovensku a v Českej republike. Oslovení boli predovšetkým študenti stredných škôl, preto že v tomto období je dôležité zdôrazniť  hodnotu výučby cudzích jazykov a následné uplatnenie získaných vedomosti v praxi.

Súťaž  prebiehala formou on-line testu 27. januára medzi 9:00 a 11:00 hod pre všetky školy na Slovensku a v Čechách. Test trval presne 60 minút a testovali sa všetky aspekty používania jazyka, okrem speakingu. Test sa približoval úrovni B2/C1 podľa európskeho referenčného rámca. Účasť nebola podmienená vekom ani ročníkom študenta. V rámci  študentov Spojenej školy prvenstvo vybojoval Damián Dan Brožina (IV.A trieda)

Link výsledkov: http://injoy.sk/anglictinar-roka-2016-vysledky/?skola=2131

Mgr. N. Kravčenko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist