Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


SME ZELENÁ ŠKOLA
Streda, 29 Jún 2016 12:50

SME ZELENÁ ŠKOLA

S radosťou  oznamujeme, že sme v záverečnom hodnotení programu Zelená škola v šk. roku 2015/2016 získali titul, certifikát a vlajku Zelená škola. O udelení certifikátu rozhodla Rada Zelenej školy na základe hodnotiacej návštevy, ktorá prebehla 7. júna tohto roku. Ocenenie má platnosť 2 nasledujúce školské roky (2016/2017, 2017/2018). Ocenenie sme získali za realizáciu metodiky 7 krokov v našej prioritnej téme Zeleň a ochrana prostredia v práve končiacom certifikačnom období. Vlajka a certifikát nám bude odovzdaná na slávnostnej certifikácii, ktorá sa bude konať 5. októbra v Bratislave.Ďakujeme všetkým, ktorí sa pričinili svojim činom alebo aspoň podporou o to, že sme Zelená škola.

Kolégium Zelenej Spojenej školy

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist