Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Pondelok, 10. Máj 2021

Dnes má meniny Viktória
Zajtra má meniny Blažena

Kde nás najdete


ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA 2016
Štvrtok, 30 Jún 2016 06:53

ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA 2016

Dňa 15. a 16. júna sa uskutočnila v Bratislave Študentská konferencia v rámci programu Poznaj svoje peniaze, ktorú usporiadala Nadácia pre deti Slovenska.

Konferencie sa zúčastnili žiaci z 8 stredných škôl z celého Slovenska, ktorých práce vybrala nezávislá odborná hodnotiaca komisia. Našu strednú školu reprezentovali študenti III. A triedy - Jozef Ľos-BožikDávid Dančo prácou na tému Rodinné financie. Na konferencii študenti nielen obhajovali svoju prácu, ale zúčastnili sa aj zaujímavých prednášok, ktoré viedli experti zo Slovenskej sporiteľne a v rámci workshopu si vymenili skúsenosti s ostatnými zúčastnenými formou facilitovanej diskusie. Účasťou na konferencii študenti získali nové skúsenosti a odniesli si množstvo zážitkov.

Ing. Margita Klimová

 

Projekt INTERREG

Projekt INTERREG V-A Poľsko-Slovensko
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist