Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKU 2016/2017 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 06 September 2016 15:25

SLÁVNOSTNÉ OTVORENIE ŠKOLSKÉHO ROKU 2016/2017

Huraáááááá škola! Takto si zakričali mnohí žiaci, ktorí kráčali  v pondelok 5. septembra 2016 do svojej Spojenej školy vo Svidníku. Keďže tento školský rok sa začal o niekoľko dní neskôr, poskytol všetkým žiakom viac času na oddych a sladké ničnerobenie. Najviac zvedaví boli naši prváci, ktorí si po prvý krát zasadli do školských lavíc.

 

 


Školský rok 2016/2017 zahájila riaditeľka Spojenej školy vo Svidníku RNDr. Mária Makutová, ktorá po odznení štátnej hymny srdečne privítala všetkých žiakov, zvlášť prvákov – v dvoch triedach 1. ročníka na ZŠ, v jednej triede 1. ročníka obchodnej akadémie a v jednej triede hotelovej akadémie a taktiež nových kolegov. Zaželala všetkým žiakom a zamestnancom školy úspešný školský rok 2016/2017  a  veľa elánu do práce. Budúcim maturantom popriala úspešné ukončenie štúdia  absolvovaním maturitnej skúšky. Vyjadrila presvedčenie, že spoločným úsilím dosiahneme vytýčené ciel.

Mgr. Viera Vaníková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist