Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


PIROHY 2016 PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 13 September 2016 13:31

PIROHY 2016

Skanzen SNM – Múzea ukrajinskej kultúry vo Svidníku v nedeľu 11. septembra 2016 v príjemnom slnečnou počasí ožil tradičnou súťažou vo varení pirohov.


Tejto súťaže sa už pravidelne zúčastňujú aj študenti Hotelovej akadémie vo Svidníku. Tohto roku súťažné družstvo tvorili: Rebeka Slivovičová z III.HA triedy – vedúca družstva, Dávid Motyľ zo IV.HA triedy a Filip Kandalík z II.HA triedy. Naše družstvo počas súťaže si počínalo veľmi dobre, o čom svedčí aj výsledok a hodnotenie komisie. Získali sme 1. miesto za najrýchlejšie uvarené pirohy. Z jedného kg múky, v časovom limite 27 minút, súťažiaci uvarili 122 ks pirohov. Pirohy boli pripravované s rôznymi plnkami, ale hosťom a komisii najviac chutili zemiakovo-tvarohové.

Po vyhodnotení súťaže a odovzdaní vecných cien sme domov odchádzali plní radosti, šťastia a spokojnosti. Už teraz sa tešíme na ďalší ročník vo varení pirohov.

Ing. Čepanová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist