Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Vladislav
Zajtra má meniny Edita

Kde nás najdete


KOŽaZ 2016 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 Október 2016 11:14

KOŽaZ 2016

Dňa 28.9.2016 až 30.09.2016 sa v rekreačnom stredisku Drienica, konal Kurz ochrany života a zdravia. Kurzu sa zúčastnilo 30 žiakov tretieho ročníka, ktorý boli ubytovaný v hoteli Javorna.


Kurz sme začali turistickým pochodom, ktorý meral 23,25 km. Aj keď to bola slušná porcia kilometrov poniektorý malý dostatok energie na ponocovanie ;-). Nasledujúci deň sme začali prednáškou o prvej pomoci a náučným videom. Popoludní si žiaci zasúťažili v brannom preteku, kde si zmerali sily v behu, v hode granátom na cieľ a streľbou zo vzduchovej pušky. Posledný deň bol venovaný prednáške CO a športovým hrám.

Aj keď celý kurz  trval iba tri dni, medzi všetkými študentmi sa stmelili vzťahy a vytvorili nové kamarátstva, prežili sme množstvo zážitkov a nazbierali nové skúsenosti. Už teraz sa tešíme na KOŽaZ 2017.

Mgr. Branislav Popik

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist