Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA JA MLADÝ LÍDER 2016 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 10 Október 2016 06:58

ŠTUDENTSKÁ KONFERENCIA JA MLADÝ LÍDER 2016

Medzi tridsať najúspešnejších absolventov vzdelávacích programov JA Slovensko z celého Slovenska sa zaradil aj žiak IV. A triedy obchodnej akadémie Jozef Ľos-Božik. Vzdelávacia nezisková organizácia Junior Achievement Slovensko v spolupráci s členom jej správnej rady, spoločnosťou Citi Foundation pre nich pripravila vzdelávací projekt JA Mladý líder, počas  ktorého objavovali tajomstvá úspešného líderstva.


Účasť v ňom si zabezpečili prácou tým, že preukázali organizačný talent a schopnosti inšpirovať, motivovať a viesť svojich spolužiakov. V Belušských Slatinách od 27. do 30. septembra 2016 absolvovali v rámci študentskej konferencie interaktívne workshopy pod vedením odborných lektorov a koučov. Zdokonaľovali svoje komunikačné a riadiace schopnosti a školili sa aj v krízovom manažmente. Väčšina aktivít bola zameraná na tímovú spoluprácu a sebapoznávanie.

Študent  našej školy Jozef Ľos-Božik potvrdil, že aktivity pre študentov, ako konferencia JA Mladý Líder , ktorej bol súčasťou, má zmysel. „Vďaka týmto príležitostiam som mal možnosť spoznať mne podobných ľudí a nadviazať nové priateľstvá“. Ako sám dodal, určite neľutuje rozhodnutie spraviť si Certifikát podnikateľských zručností - ESP, ktorý mu zabezpečil účasť na konferencii. „Som nesmierne šťastný, že môžem byť súčasťou tohto všetkého“, povedal Jozef Ľos-Božik.

Zdena Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist