Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY ZO SLOVENSKÉ JAZYKA A LITERATÚRY PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 17 Október 2016 07:24

ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY ZO SLOVENSKÉ JAZYKA A LITERATÚRY

Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry (OSJL) je jednou z foriem dobrovoľnej záujmovej činnosti žiakov, je každoročne vyhlasovaná a organizovaná ako postupová súťaž, v ktorej žiaci ZŠ súťažia v kategórii C.

Jej cieľom je prehlbovať, rozširovať a upevňovať komunikačné zručnosti žiakov v slovenskom jazyku, rozširovať záujem žiakov o sebavzdelávanie a samostatnú tvorivú činnosť a zvyšovať záujem o slovenský jazyk a literatúru. Školské kolo OSJL sa na Spojenej škole uskutočnilo 13.10. 2016 a bol to v poradí už 9. ročník. Svoje vedomosti a zručnosti z materinského jazyka si porovnávalo sedem deviatakov a jeden ôsmak.

Olympiáda pozostávala z troch častí, a to: test, transformácia textu a ústny prejav. Víťazom školského kola sa stala Karin Sadivová z 9. ročníka, ktorá bude reprezentovať školu v obvodnom  kole.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist