Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


A UŽ MÁME ZELENÉ „STUŽKY NÁDEJE“. PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 24 Október 2016 07:00

A UŽ MÁME ZELENÉ „STUŽKY NÁDEJE“.

„Čas letí ako bláznivý...“, spieva sa v jednej pesničke a my sme si to naplno uvedomili  v piatok 14. októbra, ktorý bol pre IV. A ten deň s veľkým D, deň stužkovej slávnosti.

Už od pol piatej sme sa my, budúci maturanti, trúsili do školy a doťahovali posledné maličkosti, aby o 18.00 hod mohla zaznieť slávnostná hudba, s ktorou sme vchádzali do sály už ako mladé dámy za doprovodu svojich vážnych spolužiakov. Tréma, očakávanie, radosť ale aj vďačnosť vyžarovala z každej našej tváre, keď sme si prichádzali po svoje zelené stužky.  Rodičom vyhŕkla nejedna slzička pri pohľade na svoje dospelé dieťa s otázkou: „Kedy si stihlo takto vyrásť?“ Nuž „čas letí ako bláznivý...“  a čas na našej stužkovej slávnosti letel ešte rýchlejšie. Nestihli sme sa spamätať a už bolo po všetkom. Zostávajú v nás krásne spomienky a keďže chceme aby rodičia boli na nás hrdí aj vo všedné dni, budeme sa snažiť napĺňať ich očakávania. O pár mesiacov príde maturitná skúška a my všetci veríme, že v nej uspejeme.

„Len keby to učenie tak veľmi nebolelo.“

IV.A

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist