Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


IMATRIKULÁCIA 2016 PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 28 Október 2016 09:36

IMATRIKULÁCIA 2016

Utorok 25. októbra bol pre našich stredoškolských prvákov výnimočný deň. Tretiaci, pod záštitou Žiackej školskej rady, pre nich pripravili prijímanie do stavu stredoškolákov. Samozrejme, že sa to nezaobišlo bez somárskych ušiek a zábavy.

Prváci museli preukázať svoje tanečné i maliarske schopnosti, museli sa prehrabávať humusom aby vylovili čo najviac gumených medvedíkov a plniť ešte veľa iných úloh, pri ktorých museli preukázať nie len svoju šikovnosť a zdatnosť, ale hlavne veľký zmysel pre humor. Všetci to zvládli, a tým preukázali, že si zaslúžia študovať na našej škole. Aby potvrdili tento úmysel prečítali slávnostný sľub a prevzali si imatrikulačné listy a sladké medovníky za vynaložené úsilie. Veríme, že rovnako veľké úsilie vynaložia aj pri štúdiu, aby si každý rok mohli prevziať vysvedčenie s čo najlepším hodnotením, ktoré im bude tou najsladšou odmenou.

Žiacka školská rada

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist