Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


BARISTICKÝ KURZ PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 04 November 2016 07:54

BARISTICKÝ KURZ

Milovníci kávy sa v dňoch 26. a 27. októbra 2016 zúčastnili na baristickom kurze, ktorý sa  uskutočnil na hotelovej akadémii. Kurz s nadšením absolvovalo 22 žiakov druhého až piateho ročníka pod vedením lektora Michala Křižku, baristu SCAE.

Zúčastnení sa počas dvoch dní dozvedeli zaujímavé informácie o pestovaní, pražení a príprave kávy a následne mali možnosť naučiť sa pripraviť kvalitné espresso a capucino.  Všetkým zúčastneným prajeme veľa úspechov a veľa kvalitných šálok kávy, ktorú budú pripravovať svojim hosťom.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist