Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Biblia- včera, dnes a zajtra
Utorok, 19 Marec 2013 09:39

Biblia- včera, dnes a zajtra

8. februára 2013 sme sa so žiakmi prvého ročníka obchodnej a hotelovej akadémie a III. HA triedy zúčastnili putovnej výstavy Biblia- včera, dnes a zajtra v Podduklianskej knižnici vo Svidníku.

http://www.spojenaskolask.sk/rok2013/biblia/bib.JPGhttp://www.spojenaskolask.sk/rok2013/biblia/bib1.JPG

Mali sme možnosť uvidieť  historické české i zahraničné Biblie, unikátne novodobé a najnovšie Biblie v rôznych formátoch a prevedeniach, Bibliu pre deti, študijné, historické a doplnkové materiály, mapy, CD, DVD, ručný prepis Biblie.

Biblia je knihou o láske, nádeji a istote. Dokáže posilniť i povzbudiť, odhaľuje najnovšie tajomstvo všetkých dôb a približuje históriu i budúcnosť, ponúka východisko z ťažkých životných situácií, poskytuje praktické i cenné rady pre plnohodnotný život, je najčítanejšou, najpredávanejšou a najrozšírenejšou knihou kníh na svete.

PaedDr. Emília Lapčáková, Mgr. Tatiana Braslavská , Spojená škola Svidník

 

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist