Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Kde nás najdete


STUŽKOVÁ SLÁVNOSŤ 5.HA PDF Tlačiť E-mail
Streda, 23 November 2016 07:39

STUŽKOVÁ SLÁVNOSŤ 5.HA

Mesiace plné driny, rozhodovania sa a hádok. Miestami to už vyzeralo, že sa nebude konať. No nakoniec sme to zvládli a 4. novembra 2016 sa konala. Naša stužková slávnosť. Posledné týždne sme každý deň cvičili scénky a dolaďovali drobné detaily.

V piatok bol deň D.  My dievčatá sme od rána boli pri kaderníčkach, v kozmetických salónoch, niektoré ešte na poslednú chvíľu boli po šaty v požičovniach. Chlapci to mali jednoduchšie. Žiadne dlhé sedenie v salónoch, kde im upravujú vlasy. Rýchlo sa obliekli a boli hotoví. O 18. hodine sme začínali nástupom. Pokračovali sme príhovormi, stužkovaním a prípitkom. Zatancovali sme si rodičovský a učiteľský tanec, po ktorých sme už boli na parkete všetci. Potom sme sa prichystali na scénky, na ktorých sa bavili aj rodičia. Zavŕšili sme to spoločným tancom, po ktorom nám všetci zatlieskali. Rýchlo sme  sa prezliekli a pokračovali sme v tancovaní. Páčilo sa nám, že parket bol stále plný a tancovali sme nie len my študenti, ale aj naši rodičia a učiteľky. Posledný bod programu bola čierna kronika, pri ktorej sme schuti zasmiali, vzali sme si črepiny z džbánu pre šťastie a tancovali sme až do rána. Naša stužková sa nám páčila, len bolo na škodu, že skončila tak rýchlo.

Ing. Jana Drábová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist