Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Kde nás najdete


DEŇ PREŠOVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 29 November 2016 08:04

DEŇ PREŠOVSKÉHO SAMOSPRÁVNEHO KRAJA

Už  ôsmykrát otvoril  svoje  dvere Úrad Prešovského samosprávneho kraja v utorok 15. novembra 2016 pre širokú verejnosť. Cieľom je priblížiť samosprávu a náš kraj zábavným a neformálnych spôsobom. O program a atmosféru sa postarali inštitúcie v pôsobnosti PSK.


Naša Spojená škola má tiež nezastupiteľné miesto pri reprezentácií PSK. Obchodnú akadémiu reprezentovala JA Firma BeatyStore so svojimi zaujímavými výrobkami – vonná soľ, balzamy na pery, orechy v mede a pečeným čajom, ktorý prítomným veľmi chutil.

Hotelová akadémia zasa pripravila vynikajúce cukrovinky, ktoré zožali veľký úspech. Návštevníci obdivovali carwing, umelecké diela vyrezávané do ovocia a zeleniny našimi žiakmi.

Ing. Jana Drábová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist