Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 November 2016 12:25

ŠKOLSKÉ KOLO OLYMPIÁDY V ANGLICKOM JAZYKU

Na Spojenej škole vo Svidníku sa dňa 22.novembra 2016 uskutočnilo školské kolo olympiády v anglickom jazyku. Hlavným cieľom tejto aktivity je zvyšovanie záujmu o štúdium cudzích jazykov a jeho následné uplatnenie v profesijnom živote.

 

 

Do školského kola sa zapojilo trinásť žiakov strednej školy, obchodnej aj hotelovej akadémie, ktorí si overili svoje jazykové zručnosti . Víťazi školského kola Róbert Karsa (I.HA trieda) v kategórii 2D, Jana Kseničová (IV.A trieda) v kategórii 2B a Diana Šumská (I.HA) v kategórii 2C nás budú reprezentovať na  obvodnom kole olympiády, ktoré sa bude konať v januári 2017 v Bardejove.

Hanusová Angela

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist