Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Ľuboš
Zajtra má meniny Vladislav

Kde nás najdete


ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY DAROVALI KRV PDF Tlačiť E-mail
Streda, 30 November 2016 14:28

ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY DAROVALI KRV

Spojená škola Svidník sa aj tento rok zúčastnila kampane Študentská kvapka krvi. V poradí už 22. ročník tejto kampane organizoval Slovenský Červený kríž  v spolupráci s Národnou transfúznou službou SR a hematologicko-transfúznymi oddeleniami nemocníc.


Kampaň trvala od 17. októbra do 18. novembra a jej cieľom bolo primäť najmä mladých ľudí, aby prišli darovať krv  a neskôr chodili darovať krv opakovane, čím sa zabezpečí dostatok krvi v našej nemocnici a tak isto aj v našom zdravotníctve. Zo Spojenej školy sa jej  16. novembra zúčastnilo 8 študentov a tak isto aj učiteľ Ing. Milan Tchir. Veľmi nás teší, že sme medzi darcami stretli aj bývalých študentov Spojenej školy. Všetkým darcom chceme vyjadriť vďaku, pretože sa rozhodli pomôcť ľuďom, ktorí sa ocitli v ohrození života. Veríme, že tento ich čin sa bude opakovať a že sa stanú inšpiráciou pre ostatných študentov.

Tu sú mená učiteľov a študentov zo Spojenej školy, ktorí darovali krv a v zátvorke počet ich odberov:

Ing. Milan Tchir (24), Mário Mulík (2) – IV. A, Klaudia Cinová (4) – IV. A, Richard Piňko (3) – IV. A, Adam Rokyta (4) – IV.A, Karina Kačmárová (1) – IV.A, Gabriel Demjan (1) – III.HA, Matúš Kozák (1) – III.A, Adam Barvirčák (1)  III.A.

Koordinátor akcie: Ing. Milan Tchir

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist