Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Sobota, 31. Júl 2021

Dnes má meniny Ignác
Zajtra má meniny Božidara

Kde nás najdete


NOC V ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 06 December 2016 08:28

NOC V ŠKOLE

Z  2. 12. na 3. 12. 2016 sa na Spojenej škole vo Svidníku diali zvláštne veci. Inokedy tiché priestory našej školy na jednu noc  ožili. Už po jedenásty krát sa v jej priestoroch uskutočnilo

 

náučno – zábavné podujatie, ktorého témou bola „Lúka“.  Školou sa prechádzali pestrofarebné kvetinky, veselé zvieratká, víly  a iné masky, ktoré charakterizovali lúku.

Pedagógovia sa prezliekli do masiek mravčekov a včeličiek, ktorí im na začiatok pripravili veselý program. Večer pokračoval prechádzkou cestičky odvahy a v prekonávaní rôznych prekážok, kde žiaci museli preukázať svoje vedomosti, obratnosť, pohotovosť a postreh. Za každú splnenú úlohu získali indíciu.  Tí, ktorí prišli do cieľa a správne zložili heslo z nazbieraných indícií získali sladkú odmenu.

Po sladkej odmene sa žiaci spolu so svojimi učiteľmi pobrali do svojich tried, kde si spoločne rozprávali zážitky a oddýchli si. Ráno domov odchádzali s príjemným pocitom zaujímavo prežitej noci a plní očakávaní na  budúci školský rok.

Mgr. Lenka Olejárová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist