Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


ČERVENÉ STUŽKY PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 06 December 2016 13:46

ČERVENÉ STUŽKY

Už niekoľko rokov sa na Slovensku a v zahraničí organizuje kampaň Červené stužky, ktoré sú symbolom boja proti chorobe AIDS. Jej cieľom je naučiť žiakov zaujať správny postoj k vlastnému zdraviu a životu, ako aj k zdraviu a životu druhých ľudí. Desiaty ročník celoslovenskej kampane Červené stužky vrcholí 1. decembra 2016, ktorý je Svetovým dňom boja proti AIDS.


Pri príležitosti tohto dňa si žiaci všetkých ročníkov mohli vypočuť krátky rozhlasový príspevok o rizikách HIV a AIDS a žiaci prvých ročníkov OA a HA si pozreli edukačný dokument In your face, v ktorom boli predstavené zdravotné a morálne následky voľného životného štýlu. Žiaci si tiež pripli červenú stužku, ktorou vyjadrili svoju podporu v boji proti tejto zákernej chorobe. Počas prestávok si vo vestibule školy mohli všetci žiaci pozrieť videá, ktoré prezentovali informácie o prevencie a možnostiach nákazy.

Mgr. Macková, koordinátor prevencie

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist