Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


BEST IN ENGLISH PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 08 December 2016 15:29

BEST IN ENGLISH

Dňa 30.11.2016 sa Spojená škola zapojila on-line súťaže Angličtinár roka pod názvom Best in English.


Súťaž bola usporiadaná pod záštitou Ministerstva školstva Slovenskej republiky a bola určená pre študentov stredných škôl, gymnázií a SOU, vo veku od 15 do 19 rokov. Test z anglického jazyka bol zostavený na úrovni B1 - C1 a trval 60 minút. Do súťaže sa zapojilo 694 stredných škôl, 15 107 študentov z 28 rôznych štátov.
Zo Spojenej školy sa do súťaže zapojilo 12 žiakov. V rámci našej školy najlepšie výsledky dosiahli žiaci Jakub Mochnáč III.A – 96 bodov , Jana Kseničová IV.A – 94,5 bodov, Diana Šumská I.HA – 91,5 bodov,  Veronika Berešová III.A – 88 bodov, Katarína Kapová II.HA – 81 bodov.

K dosiahnutým výsledkom blahoželáme.

Ing. Angela Hanusová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist