Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 27. Október 2021

Dnes má meniny Dobromila
Zajtra má meniny Klára

Kde nás najdete


Valentínska kvapka krvi
Streda, 27 Marec 2013 08:19

Valentínska kvapka krvi

Sme veľmi radi, že aj tento rok sa Spojená škola aktívne zúčastnila 18. ročníka kampane organizovanej Slovenským červeným krížom pod názvom Valentínska kvapka krvi. Cieľom tohtoročnej kampane, ktorá trvala od 14. februára do 21. marca, bolo šíriť myšlienku darcovstva krvi, najmä osvetu k darcovstvu krvi. Táto náborová kampaň je druhou najväčšou kampaňou, ktorú organizuje SČK, má celoslovenskú pôsobnosť s dosahom na školy, firmy a organizácie. Tvárou kampane bol herec Daniel  Fischer a heslom kampane bol slogan  „Lásku máme v krvi. Dokáž to aj ty!“

Študenti Spojenej školy opäť ukázali, že majú veľké srdce a nechýba im ochota pomáhať ľuďom, ktorí sa ocitli v ohrození života. Tak isto patrí uznanie aj učiteľom Spojenej školy, ktorí rovnako ako študenti darovali krv a idú príkladom všetkým, ktorí chcú pomáhať ľuďom v núdzi.

Žiaci, ktorí sa zúčastnili Valentínskej kvapky krvi:

Ladislav Koudelka (2) – IV. A

Martin Džavoronok (1) – IV. A

Katarína Balinová (2) – IV. HA

Jana Mikušová (3) – IV. HA

Matúš Cocuľa (2) – IV. HA

Marko Čakurda (1) – IV. HA

Kamil Jacečko (2) – IV. B

Daniel Kimák (1) – III. A

Jakub Želinský (1) – III. B

Oliver Dudáš (3) – V. HA

Maroš Galajda (3) – V. HA

Matej Podolonovič (2) – IV. B

Tomáš Gido (2) – IV. B

Jozef Antoš (2) – IV. B

Rastislav Džavoronok (2) – IV. B

Lukáš Ondocsko (2) – IV. B

Peter Barila (2) – IV. B

Dávid Rusinko (2) – IV. A

Ing. Milan Tchir (14)

Mgr. Martina Dzurová (11)

Mgr. Róbert Franko (12)

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist