Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


18. ROČNÍK VIANOČNÉHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJA PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 02 Január 2017 12:34

18. ROČNÍK VIANOČNÉHO VOLEJBALOVÉHO TURNAJA

Chlapci víťazne, dievčatá strieborné

V utorok 20. decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 18. ročník Vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník v kategórií chlapcov. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy v Bardejove, Gymnázia DH vo Svidníku,  družstvo žiakov TJ Slávia Svidník a domáceho družstva chlapcov Spojenej školy.


Po súbojoch kde hral každý s každým si víťazstvo vybojovalo domáce družstvo Spojenej školy, ktoré porazilo vo finálovom zápase celok Gymnázium DH Svidník. Na treťom mieste skončili chlapci z TJ Slávia Svidník žiaci.

Zostava Spojenej školy : Piňko R. (IV.A), Ščerba M. (IV.HB), Oleárnik M. (II.A), Barvirčák A. (III.A), Blanár M. (III.HA), Markovič S. (II.A), Mikitka A. (II.HA), Bľacha L. (I.HA).

Výsledky:

TJ Slávia – Gymnázium DH                          1:2

Spojená škola SK – Spojená škola BJ           2:0

Gymnázium DH – Spojená škola BJ             2:0

TJ Slávia – Spojená škola SK                        0:2

Spojená škola BJ – TJ Slávia                         0:2

Spojená škola SK – Gymnázium DH            2:0

V stredu 21. decembra sa v telocvični našej školy uskutočnil 18. ročník Vianočného volejbalového turnaja O pohár riaditeľky Spojenej školy Svidník, v kategórií dievčat. Na turnaji sa zúčastnili družstvá Spojenej školy vo Svidníku, Gymnázia DH vo Svidníku, Gymnázia Stropkov, SPŠ Svidník. Družstvá odohrali turnaj systémom každý s každým.

Po veľmi vyrovnanom a dramatickom priebehu všetkých zápasov si víťazstvo vybojovali dievčatá zo susedného Stropkova. Na druhom mieste skončili dievčatá Spojenej školy Svidník a na treťom mieste skončili študentky Gymnázia DH Svidník.

Zostava Spojenej školy : Zavodová I. (II.A), Hricková S. (II.A), Pichaničová N. (I.A), Gondeková D. (V.HA), Bochmáčová D.(V.HA), Fedoroňková M. (V.HA), Pavelčáková R. (II.A), Bodnárová K. (I.HA).

Výsledky:

Spojená škola SK– Gymnázium SP              0:2

SPŠ SK – Gymnázium DH SK                     1:2

Spojená škola SK  – SPŠ SK                         2:1

Gymnázium SP  – Gymnázium DH SK        2:0

Gymnázium SP  – SPŠ SK                            2:0

Spojená škola SK – Gymnázium DH SK      2:0

Mgr. Rastislav Paňko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist