Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


AKO ZIMNÁ KRAJINA NA SPOJENEJ ŠKOLE OČARILA TÝCH NAJMENŠÍCH PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 09 Január 2017 14:33

AKO ZIMNÁ KRAJINA NA SPOJENEJ ŠKOLE OČARILA TÝCH NAJMENŠÍCH

Na Dni otvorených dverí na Spojenej škole sme sa opäť  veľmi  tešili, no určite ešte viac  sa tešili budúci prváci.  Tí si prišli v dňoch 13.12. - 15.12.2016 pozrieť našu školu, kde atmosfére vládla zimná krajina. V tieto dni, ako každý rok, bola brána našej školy otvorená pre každého. Hlavne pre tých najmenších, ktorí nesmelými krokmi, možno s malými obavami, ale neuveriteľnou zvedavosťou a chuťou spoznať miesto, ktoré zmení ich budúcnosť.

Priestory školy sa zmenili na zimnú krajinu, v ktorej ich privítala Ľadová kráľovná. Atmosféra, ktorá vládla, mala predškolákom priblížiť a pomôcť objaviť svet, ktorý ich čaká. Ako im snehuliaci zimnej krajiny svojou pesničkou ukázali -  škola nie je len miestom, kde sa učíme písmená, ale aj miestom, kde spoznávame nových priateľov.

Zimná atmosféra vládla aj v telocvični, kde si deti mohli vyskúšať skákanie do snehu, kŕmenie snehuliaka, zimnú jazdu na kolobežkách, a tí odvážnejší sa mohli vydať po stopách Yetiho. Aby mali dostatok síl, čakalo ich malé chutné občerstvenie. Čakali na nich aj pripravené zimné  tvorivé dielne, kde si vlastnými silami vymaľovali  vianočné ozdoby, ktoré si mohli spolu s krásnymi zážitkami odniesť domov.

Mnohým deťom sa z tejto našej zimnej krajiny nechcelo odísť, a preto dúfame, že im tieto  Dni otvorených dverí dodali radosť, odvahu a nedočkavosť, kedy sa sem budú môcť vrátiť ako hrdí prváci.

Ďakujeme

Mgr. Lucia Smaržiková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist