Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


VIANOČNÝ PUNČ PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 12 Január 2017 11:48

VIANOČNÝ PUNČ

V jeden s posledných dní pred vianočnými prázdninami sa našou školou šírila vôňa ovocia, škorice, medu ... Žiaci tretieho ročníka hotelovej akadémie pripravili pre svojich spolužiakov, učiteľov a zamestnancov školy vianočný punč, ktorý vyvolal túto krásnu vôňu. A tak sme si všetci mohli v príjemnom prostredí vychutnať horúci nápoj, o prípravu ktorého sa postarali najmä chlapci, ale aj niečo sladké v podobe veterníkov, orieškov a perníkov, ktoré zasa pripravili dievčatá.

 

Žiaci 3. HA sa chcú poďakovať za sponzorský príspevok v podobe ovocia pánovi Krajňákovi a rodine Dančišákovej a Mňahončákovej za sladké dobroty.

Veríme, že naše posedenie vo Vás vyvolalo tú správnu vianočnú atmosféru.

3. HA a triedna učiteľka

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist