Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ DRIENICA 2017 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 30 Január 2017 07:48

LYŽIARSKY VÝCVIKOVÝ KURZ DRIENICA 2017

V dňoch 22.-26.01.2017 sa žiaci Spojenej školy zúčastnili lyžiarskeho výcvikového kurzu v lyžiarskom stredisku Drienica, kde boli ubytovaní v horskom hoteli Javorná.


Kurzu sa zúčastnilo 58 žiakov z toho 23 žiakov základnej školy, 35 žiakov strednej školy a 5 pedagógovia. Žiaci plnili počas dňa nielen výcvikový plán, ale aj denný režim. Celodenná činnosť žiakov bola vyhodnotená počas večerných prezentácií, kde sa žiaci dozvedeli aj plán na ďalší deň. Lyžovalo sa v doobedňajších hodinách od 9:00 do 12:00 hod. Úlohou žiakov bolo lyžovať a zdokonaľovať sa na lyžiarskom svahu. Poobede sa lyžovalo od 14:00 do 16:00 hod. Lyžiarske podmienky boli na veľmi dobrej úrovni. Žiaci boli rozdelení do 4 skupín lyžiarov a 1  skupina snowbordistov. Lyžiarsky výcvikový kurz hodnotíme na výbornú aj preto, že 30 žiakov stálo prvýkrát na lyžiach a  všetci žiaci sa naučili lyžovať a snowbordovať. Kurz sme ukončili  pretekom na svahu, na ktorom žiaci predviedli svoje schopnosti na lyžiach.

Tento kurz bol uskutočnený na odbornej a spoločenskej úrovni a splnil všetky ciele, ktoré si vo svojich zámeroch vytýčil.

Mgr. Róbert Franko

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist