Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Piatok, 24. September 2021

Dnes má meniny Vladislav
Zajtra má meniny Edita

Kde nás najdete


GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA 2017 PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 Február 2017 08:58

GEOGRAFICKÁ OLYMPIÁDA 2017

Tento školský rok je už v poradí 45., kedy sa pod záštitou IUVENTY, Slovenského inštitútu mládeže, konalo obvodné kolo Geografickej olympiády. S cieľom zvýšiť záujem našich žiakov o geografiu a ešte viac rozvíjať ich poznanie prírody a krajiny sa do tejto súťaže už tradične zapojila aj naša škola.

Zo školského kola do obvodného kola súťaže postúpili žiaci piateho ročníka, Kristína Jurčišinová, Kristína PotomováJustín Vorobel, ktorí súťažili v kategórii G. V súťažnej kategórii F postúpili žiaci šiesteho ročníka, Peter Gajdoš, Tomáš HajdukFilip Vygoda.

Naši najmladší súťažiaci si zmerali svoje vedomosti o planétach, Slnečnej sústave, našej Zemi, zemepisnej sieti aj sopečnej činnosti. Starší žiaci súťažili vo vedomostiach z prírodných podmienok Ameriky a z geografie Brazílie a Argentíny.

Ani v tomto školskom roku sa naši súťažiaci nenechali zahanbiť a získali pekné bodové umiestnenia.  V neľahkej konkurencii sa im však tento krát  nepodarilo postúpiť  do krajského kola súťaže. Veríme, že nadšenie našich mladých geografov neopadne a v budúcom ročníku súťaže sa ich počty ešte zvýšia.

Sme hrdí na šikovnosť a usilovnosť našich zverencov, ktorí sa s nadšením zapájajú do predmetových olympiád a súťaží.  Prajeme im veľa úspechov pri ďalšom reprezentovaní našej školy.

Mgr. Mária Kravcová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist