Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


KARNEVAL PDF Tlačiť E-mail
Pondelok, 13 Február 2017 13:47

KARNEVAL

Dňa 9. februára bolo v našej škole veľmi veselo. Hemžilo sa to tu rôznymi rozprávkovými postavičkami, zvieratkami, princeznami, športovcami a mohli ste tu nájsť čokoľvek od výmyslu sveta – na základe fantázie žiakov a ich rodičov.

Program karnevalu bol bohatý, žiaci súťažili v karaoke show, v tanci s balónmi a na záver v stoličkovom tanci. Nechýbala  ani tombola. Školou sa ozýval radostný smiech detí.  Už teraz sa všetci tešíme na karneval o rok. :-)

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist