Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


VALENTÍN 2017 PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 16 Február 2017 08:22

VALENTÍN 2017

„Najväčším šťastím v živote človeka je vedomie, že nás niekto miluje preto, akí sme,

alebo skôr aj napriek tomu, akí sme.“

14. február je deň, kedy sa oslavuje Valentín. Tento deň je sviatkom všetkých zamilovaných, kedy si vyznávame lásku viac ako inokedy. Obdarúvame sa kvetmi, sladkosťami, či inými drobnosťami a stretávame sa na romantických miestach. Žiacka školská rada pri strednej škole pripravila pre spolužiakov už tradičnú valentínsku poštu, ktorú tento rok využilo na vyznanie lásky a priateľstva množstvo malých aj veľkých žiakov našej školy. A aj keď okolo nás ešte panuje zima naše srdiečka potešili horúce vyznania lásky a priateľstva, ktoré nám členovia ŽŠR s radosťou odovzdali.

Ing. Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist