Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Štvrtok, 23. September 2021

Dnes má meniny Zdenka
Zajtra má meniny Ľuboš

Kde nás najdete


8. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 17 Február 2017 12:52

8. ROČNÍK ŠTUDENTSKÉHO PLESU NA SPOJENEJ ŠKOLE

JA Firma BeautyStore  na Spojenej škole vo Svidníku usporiadala 10.02.2017 už  8. ročník študentského plesu, ktorý sa teší veľkej obľube. Na príprave sa podieľalo 9 žiakov 3. ročníka obchodnej akadémie, ktorí sú zapojení v programe Aplikovanej ekonómie, pod záštitou neziskovej organizácie Junior Achievement Slovensko.

Vrámci svojej podnikateľskej činnosti vyrábajú pečený ovocný čaj, voňavé soli do kúpeľa, balzamy na pery, beauty papuče, omaľovánky a organizujú spoločenské a charitatívne akcie.

Ples slávnostným príhovorom otvorila riaditeľka školy RNDr. Mária Makutová a 85 mladých ľudí sa pustilo do zábavy a tanca. O hudbu  sa postarala hudobná skupina MEDIAL. Celý večer sa niesol v znamení tanca, dobrého jedla, výborného kultúrneho programu a skvelej zábavy. Vyvrcholením plesu bolo žrebovanie tomboly,  do ktorej žiaci získali 73 cien.

Poďakovanie patrí všetkým sponzorom, priateľom a partnerom Spojenej školy vo Svidníku, ktorí podporili mladých ľudí a prispeli k slávnostnej atmosfére študentského plesu:

Dr. Jozef  Žák, METAL CONTAINER a.s., Strojárne potravinárskeho priemyslu, Iveta a Jozef Ľos-Božíkovi, Ján Hirčko - poslanec mestského zastupiteľstva, Mária Mikitová – gastroslužby, Miroslav Blanár Športové centrum, Peter Pilip – Bytservis, Stavebniny STAVTIS Trebišovský, Š- Autoservis Stropkov, Združenie rodičov pri OA vo Svidníku, Ing. Peter Bochnovič BOPER, Ing. Ján Holodňák – primátor mesta Svidník, TIP-TOP Alkohol Ján Vaňko, Ivan Čvaň – Drogéria, Milan Matkobiš – MATMI, MILK-AGRO, METLIFE, AVON, Pivovary Topvar Veľký Šariš, ALNA-A Alojz Andraščík, Lukáš Skirka – FITT, Mgr. Tatiana Drabová Hračky Svidník a ďalší.

Krásne spomienky na študentský ples v znamení Oscarov ešte dlho ostanú v našich srdciach!

Ing. Jana Drábová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

OnLine

TOPlist