Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ÚSPEŠNÝ HVIEZDOSLAVOV KUBÍN PDF Tlačiť E-mail
Utorok, 28 Marec 2017 14:23

ÚSPEŠNÝ HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

Pre všetkých recitovania chtivých stredoškolákov, ktorí zdarne uspeli v školských kolách, sa dňa 21. marca 2017 v priestoroch Základnej umeleckej školy vo Svidníku konalo okresné kolo v umeleckom prednese poézie a prózy.

 

 

Našu školu v tomto zápolení reprezentovali 3 žiačky – D. Lukáčová, J. Kseničová a I. Zavodová. D. Lukáčová zvíťazila v umeleckom prednese prózy a postupuje do krajského kola. 3. miesto v prednese umeleckej prózy obsadila J. Kseničová. Bez umiestnenia síce skončila I. Zavodová, ale získala cenné skúsenosti do ďalších súťaží v prednese.

Víťazkám srdečne blahoželáme a tých, ktorí si chcú zmerať sily v súťaži recitátorov upozorňujeme na to, že ďalší ročník nás čaká opäť v budúcom školskom roku.

PaedDr. Emília Lapčáková

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist