Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY NA MEDZINÁRODNEJ PREHLIADKE CVIČNÝCH FIRIEM V PRZEMYŚLI PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 07 Apríl 2017 07:05

ŠTUDENTI SPOJENEJ ŠKOLY NA MEDZINÁRODNEJ PREHLIADKE CVIČNÝCH FIRIEM V PRZEMYŚLI

Študenti Spojenej školy , Obchodnej akadémie vo Svidníku sa dňa 21. marca 2017 zúčastnili Medzinárodnej prehliadky cvičných firiem v Poľsku v meste Przemyśl. Prehliadku organizovala družobná škola Centrum Ksztalcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu.

Spojenú školu, Obchodnú akadémiu vo Svidníku reprezentovala cvičná firma GARDENLAND, s. r. o. so študentmi Klaudiou Kostilníkovou, Ivetou Šottovou, Dominikou Sivákovou, Adamom Barvirčákom a Matúšom Kozákom. Na súťažnej prehliadke si svoje študentské podnikateľské aktivity otestovalo 14 cvičných firiem, ktoré sa prezentovali v rozličných oblastiach obchodu, výroby a služieb. Na tejto prehliadke si študenti otestovali svoje podnikateľské zručnosti , svoju nápaditosť a kreatívnosť  a získali nové skúsenosti v odbornom zameraní. Prehliadka bola hodnotená aj odbornou porotou z Poľska, ktorá posudzovala predajné zručnosti študentov, katalóg firmy, ich propagačné materiály, úpravu stánku, celkový dojem z firmy a elektronickú prezentáciu firmy, pričom reprezentanti museli prezentovať v anglickom jazyku. Na základe celkového zhodnotenia, podľa jednotlivých kritérií, porota vyhodnotila súťažiace firmy a vybrala víťazov. Cvičná firma GARDENLAND, s. r. o. sa v silnej konkurencii ostatných firiem umiestnila na 2. mieste.

Okrem umiestnenia na súťažnej medzinárodnej prehliadke reprezentanti získali nové skúsenosti z fungovania cvičných firiem v zahraničí a odniesli si pekné zážitky z prehliadky mesta.

Ing. Margita Klimová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist