Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


POZNÁŠ SVOJE SCHOPNOSTI? PDF Tlačiť E-mail
Streda, 19 Apríl 2017 07:03

POZNÁŠ SVOJE SCHOPNOSTI?

Každý človek má určité schopnosti, ktoré podobne ako vlohy, čiže vrodené predpoklady, musí rozvíjať. Pri preberaní učiva z občianskej náuky o schopnostiach osobnosti si žiaci 6.AZ v stredu 12. apríla 2017 zmapovali svoje schopnosti,  všeobecné aj špeciálne, prostredníctvom kvízu Poznáš svoje schopnosti?

Súťažili v družstvách a na svojej odpovedi k jednotlivým témam sa museli dopracovať práve svojimi vedomosťami, schopnosťami a vzájomnou spoluprácou. Aj týmto spôsobom  mohli zistiť, že bez rozvíjania svojich schopností  a bez toho, aby vedeli pracovať  so svojimi vedomosťami, podobne ako v škole,  sa nedá dosiahnuť úspech.

Mgr. Anna Lažová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist