Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


ŽIACI SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÍ V KOVÁČOVEJ BYSTRICI PDF Tlačiť E-mail
Štvrtok, 20 Apríl 2017 06:59

ŽIACI  SPOJENEJ ŠKOLY ÚSPEŠNÍ V KOVÁČOVEJ  BYSTRICI

Kováčova Bystrica je amatérska umelecká súťaž na počesť všestranného umelca, básnika, dramaturga, režiséra, publicistu, estéta, ktorý žil a pôsobil v meste Banská Bystrica, Mikuláša Kováča. Jej 13. ročník sa uskutočnil 30.marca 2017 a priestor prejaviť svoj talent dostali recitátori aj amatérski autori vo vlastnej tvorbe.

Do tohtoročného ročníka sa zapojilo 131 súťažiacich z rôznych kútov Slovenska. V I. a II. kategórii, ktoré boli  určené pre  žiakov ZŠ,  mali  svoje zastúpenie aj žiaci Spojenej školy. V I. kategórii  si 3. miesto vybásnil Filip Vygoda, žiak šiesteho ročníka, a Simona Siroková, žiačka 9. ročníka, sa stala víťazkou básnickej tvorby v II. kategórii. Sme radi, že v záplave prác naši žiaci zaujali a zapísali  sa medzi víťazov, čím zároveň nadviazali na minuloročné úspechy našich žiakov v tejto súťaži.

Simone a Filipovi  blahoželáme a prajeme ešte veľa tvorivých síl a nápadov v ďalšej literárnej tvorbe.

Mgr. Anna Lažová

 

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist