Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


VICEMAJSTER SLOVENSKA V MENS PHYSIQUE JE Z NAŠEJ ŠKOLY PDF Tlačiť E-mail
Streda, 03 Máj 2017 08:18

VICEMAJSTER SLOVENSKA V MENS PHYSIQUE JE Z NAŠEJ ŠKOLY

Dávid Juhás, žiak IV.A OA sa venuje kulturistike len krátko. Tento náročný šport si vyžaduje tvrdú disciplínu a náročnú životosprávu, ktorá občas hraničí s ľudskými možnosťami a nie každý by to zvládol.

Dávid už ale siaha po najvyšších métach. Dňa 29. apríla na majstrovstvách Slovenska v Starej Ľubovni, sa umiestnil na  2. mieste v kategórii  Mens physique do 174 cm  a na druhý deň 30. apríla skončil 3. na AMIX Patriot CUP vo Vranove nad Topľou.  Konkurencia bola veľká ale vynaložená drina stála za to. Gratulujeme!!

Z. Kožlejová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist