Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


POTREBUJE NIEKTO PRVÚ POMOC? PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 05 Máj 2017 10:20

POTREBUJE NIEKTO PRVÚ POMOC?

Na svete je najcennejší ľudský život.  Preto v záujme  každého z nás, by prvá pomoc  mala byť veľmi dôležitá. Nikdy nevieme, či sa neocitneme v situácii, keď musíme rýchlo konať, zachovať chladnú hlavu a vedieť podať prvú pomoc. Pretože každá sekunda je veľmi dôležitá.

 

Aj tento rok sa žiačky Spojenej školy zúčastnili  súťaže Územného kola Družstiev mladých zdravotníkov I. a II. stupňa základných škôl a Družstiev prvej pomoci (stredné školy) SČK, kde si otestovali svoje nadobudnuté vedomosti a preukázali ich v praxi.  Tohto roku sa táto súťaž konala 27. mája na pešej zóne vo Svidníku.  Našu školu reprezentovali dve družstvá II. stupňa.  Družstvo “ A „v zložení: Lívia Špiková,Veronika Jurečková, Klaudia Stešková, Gabriela Kupcová, Diana Zapotocká. Družstvo „B“  v zložení:  Sidónia Zasadová, Gabriela Krempaská, Diana Jancurová, Kristína Drotárová, Alexandra Jacurová.  Dievčatá z DMZ „B“ obsadili pekné tretie miesto. Naša spolužiačka Simona Siroková nám  spravila krásne fotky, ktoré nám urobili radosť. Zo súťaže sme  si odniesli mnoho príjemných chvíľ, nových kamarátov , cenné darčeky a samozrejme i nové vedomosti. Naše heslo znie: „Pomáhame bez otázok !“

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist