Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


Poznaj svojho psa PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 19 Apríl 2013 13:04

Poznaj svojho psa

Dňa 16.apríla 2013 sa na našej Spojenej škole v rámci kynologických dní uskutočnila beseda o psoch s predsedom Občianskeho združenia Ruky (Regionálna únia kynológov) Bc. Pavlom Kobulárčikom. Prehliadnutím náučného DVD detskí majitelia psov získali praktické rady, ako sa zodpovedne a správne starať o svojho štvornohého spoločníka. Žiakov téma veľmi zaujala a živo sa zapájali do debaty o životospráve a chorobách psov, o príčinách ich útoku na človeka, o povinnostiach majiteľa.....

http://www.spojenaskolask.sk/rok2013/kynolog1.jpg http://www.spojenaskolask.sk/rok2013/kynolog2.jpg

V závere stretnutia boli všetci pozvaní na sobotňajšie „psičkárske“ podujatie. V areáli letiska si záujemcovia budú môcť pozrieť praktické ukážky výcviku psov.

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist