Zvoľ jazyk

Slovak English French German Greek Hungarian Italian Polish Russian Spanish
ISIC
Program DofE

KTO MA DNES SVIATOK

Streda, 28. Júl 2021

Dnes má meniny Krištof
Zajtra má meniny Marta

Kde nás najdete


VÝROČIE GALÉRIE ANTÓNIA HEXA PDF Tlačiť E-mail
Piatok, 19 Máj 2017 07:38

VÝROČIE GALÉRIE ANTÓNIA HEXA

3. máj 2017 bol pre skupinu žiakov 5. HA významným dňom, skladali totiž ďalšiu súčasť praktickej časti odbornej zložky maturitnej skúšky. Maturanti pripravili slávnostný banket na tému „Výročie galérie Antónia Hexa“.

Tejto príležitosti zodpovedala aj výzdoba miestnosti a tabule. Pozvaní hostia sa tak mohli pokochať nádhernými obrazmi a počas samotného banketu im prítomnosť spríjemňovala hudba v podaní pedagógov a žiakov Základnej umeleckej školy vo Svidníku ako aj maľovanie dvoch nadaných žiakov Strednej priemyselnej školy vo Svidníku, ktorých výsledok práce mohli hostia vidieť v závere posedenia. Touto cestou by sme sa im radi poďakovali. Maturanti si okrem výzdoby a programu samozrejme pripravili bohaté menu, ktoré hralo rôznymi chuťami a farbami a bola to tak pastva nie len pre chuťové poháriky, ale aj pre oči a ich učitelia a rodičia majú právo byť na nich hrdí.

Maturanti zvládli túto časť maturitnej skúšky úspešne. V ďalšom živote im prajeme veľa úspechov a radosti z ich zúročených vedomostí.

Ing. Viera Paradová

 
ÚSPEŠNÍ ABSOLVENTI

ZELENÁ ŠKOLA

ZELENÁ ŠKOLA
Ja-Slovensko
Ja-Slovensko

Počasie

OnLine

TOPlist